מערכות VRF

מערכות VRF
(Variable Refrigerant Flow)

ככל הנראה הנכם נמצאים בעיצומו של תהליך בחירת מערכת מיזוג אוויר. עולם הטכנולוגיה אף פעם אינו עומד מלכת כך גם תחום המזגנים, שבאורח מתמיד מתעדכן ומתחדש בפונקציות נוספות, מתייעל בפעילותו והופך את השימוש במוצריו לידידותי ונוח יותר עבור הצרכן.
 טכנולוגית המיזוג החדשנית, הפופולאריות שלה בקרב הצרכנים הולכת וגוברת. לאחר שהותקנה באינספור בתי עסק, משרדים ומוסדות ציבוריים, זוכה המערכת לאהדה גם בקרב המגזר הפרטי – והיום ניתן לראות אותה בפעולה ביותר ויותר דירות מגורים ובתים פרטיים טכנולוגיה זו מאפשרת לשמור על טמפרטורה אחידה בכל החלל אותו אנו מעוניינים לקרר/ לחמם. כמו כן, מדובר על טכנולוגיה שקטה, שומרת על לחות סבירה ומאריכה את חיי המדחס. בטכנולוגיה זו המדחס עובד כל הזמן אך עוצמת הקירור בחדר משתנה בהתאם לטמפרטורה בחדר, כשהטמפרטורה יורדת בצורה משמעותית המדחס עובד בצורה עוצמתית יותר אך יחד עם זאת כשהטמפרטורה יורדת רק במעט המדחס עובד בצורה חלשה יותר, מה שגורם לתצרוכת חשמל נמוכה יותר, לכן אין צורך לכבות ולהדליק את המזגן כל פעם מחדש, המדחס מכוון את פעילותו. יתרון גדול למערכת זו שאין צורך בתעלות אויר ככה שהאנרגיה לא מבוזבזת וכמו כן, כשאין תעלות המקום אסתטי יותר, אין הגבלות עיצוב, לרבות הנמכות תקרה.
מערכת הVRF מושתת על מערכת האינוורטר, שהיא זו שהופכת אותה לחסכונית מכיוון שהמדחס פועל רצוף ללא קפיצות גם כאשר הוא מגיע לטמפרטורה המבוקשת. הוא משנה את התדר שלו וכך מצליח לעבוד באופן רצוף וחסכוני יותר לפי דרישת המאיידים.
המערכת מאפשרת להשתמש בו-זמנית במספר רב של יחידות איוד, המחוברות ליחידת עיבוי אחת.

Call Now Button