יתרונותיה של מערכת ה-VRF

יתרונותיה הבולטים של מערכת הVRF

חיסכון- המדחס, השולט בפעילותו בהתאם לצורך גורם לתצרוכת חשמל נמוכה יותר, מה שיכול להגיע לעד כ-50% פחות בתצרוכת החשמל. בעקבות פעולה זו של המחדס, אורך חייו נשמר לזמן רב יותר, דבר הגורם לחסכון בעלויות התחזוקה של המערכת.
שקט- מדובר במערכת שקטה במיוחד ושאינה מפריעה לנמצאים בחלל.
אסתטיקה- מכיוון שמדובר על מערכת שאין בה צורך בתעלות אויר הדבר מביא את האסתטיקה לרמה גבוה.
טמפרטורה קבועה- מזגנים רגילים שומרים על גובה הטמפרטורה בחדר באמצעות תרמוסטט שגורם להשבתה של המערכת כאשר בחדר קיימת הטמפרטורה הרצויה. בזמן שהטמפרטורה חורגת מהטווח הרצוי כלפי מעלה או מטה, מה שקורה שהמזגן מפעיל את עצמו מחדש עד להגעה לטמפרטורה הרצויה שוב. לעומת זאת בטכנולוגית הVRF המדחס מאפשר פעולה רציפה ומודולרית.
נוחות תפעול- המערכת החדישה מאפשרת שליטה נוחה באמצעות שלטים, בקרים ושליטה מרחוק להפעלה וכיבוי המערכת טרם ההגעה או לאחר עזיבת המקום.

לסיכומו של דבר, אם נמאס לכם לקום באמצע הלילה בשביל לשנות את המעלות במזגן או שאתם מרגישים שהמיזוג בבית נוטה לתנודות קיצוניות בטמפרטורה, סימן שהגיע הזמן לשדרג את המזגן הישן במשהו מתקדם יותר – מזגן VRF הוא האפשרות האולטימטיבית בשבילכם!

אנו בחברת א. אלמוג פרויקטים במיזוג אויר בע"מ מספקים מערכות VRF מהמתקדמות ביותר שיש. פנו אלינו לייעוץ, הסברים והצעות מחיר

Call Now Button